Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25H3, 2 TB, i kaltër

Kodi i produktit:
151095
EAN:
760557828129
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25H3B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku HDD Transcend StoreJet 25H3 është disk me kapacitet të lartë të memories prej 2TB i cili ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave, përfshirë këtu mijëra foto, video dhe të dhëna të tjera elektronike. Ky disk është i pajisur me port USB 3.0 që garanton shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave e cila arrin deri në 5 Gb / s. Ky disk ka dizajn elegant dhe shumë kompakt. Po ashtu ai është i pajisur me mbështjellëse silikoni e cila e mbron diskun tuaj nga dëmtimet që shkaktohen nga përplasjet e mundshme.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Disk shume i sigurt dhe i lehte.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557828129
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25H3B
Lansuar:
6 Maj 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
131.8 x 80.8 x 24.5
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25H3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE