Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm ADATA HD650, USB3.1 - 2TB, i kaltër

Kodi i produktit:
217787
EAN:
4713218460462
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU31-CBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HD650 është një disk portativ shumë i qëndrueshëm. Shtresa prej gome e qëndrueshme ndaj ndikimit dhe ndërtimi me tre shtresa e bëjnë atë një pajisje jashtëzakonisht të fuqishme që mbron të dhënat tuaja. Shtresa e saj e trefisht si dhe përbërja nga silikoni e mbron diskun nga faktorët e mjedisit të jashtëm, si gërvishjet. Së bashku me portin USB 3.1, HD650 ofron hapësirë ??të madhe dhe të sigurt me shpejtësi të shkëlqyeshme të transferimit të të dhënave. Disku portativ ofron kapacitet prej 2 TB. Falë mbështjellësit të veçantë tre-shtresor, disku është rezistent ndaj goditjeve të jashtme dhe kështu mbron të dhënat e ruajtura. Portet: USB 3.1 kompatibile me USB 2.0. Disku vjen në ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460462
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU31-CBL
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
126,8 x 81 x 27,8
Pesha (g):
390
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm ADATA HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE