Disk i jashtëm Seagate Expansion Plus - 2TB

Kodi i produktit:
221155
EAN:
3660619402335
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
117
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Expansion Plus ofron back-up dhe ruajtje të të dhënave tuaja. Gëzoni më shumë hapësirë për të dhënat tuaja me anë të diskut të jashtëm i cili ofron kapacitet deri në 2 TB. Dimensionet e saj janë 2,5 "dhe lidhet me paisjen tuaj përmes portës USB 3.0. Ofron transferim të shpejtë të të dhënave deri në 120 megabytes / sec dhe ngarkim të tyre me shpejtësi të rrufeshme. Përveç shpejtësis kjo paisje ka sidomos stabilitet të lartë dhe ruajtje të gjatë të të dhënave. Mbrojtja e jetës suaj digjitale dhe back-up të menjëhershëm është motoja e këtij produkti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619402335
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
117
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
STEF2000401
Lartësia [mm]:
80
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
238
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
209
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Seagate Expansion Plus - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE