Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 2 TB

Kodi i produktit:
143213
EAN:
760557827009
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25H3P

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P është një pajisje efikase e cila mundëson ruajtjen e të dhënave tuaja. Ai ka kapacitet prej 2TB, kurse shpejtësia e transferimit të të dhënave arrin 5 Gb/s. Falë teknologjisë Plug and Play ky disk nuk ka nevojë për instalim të driver-ave shtesë, mjafton që ta lidhni në pajisjen tuaj elektronike përmes një interface USB 3.0. Në këtë disk të jashtëm ju mund të ruani me mijëra fotografi, video apo dokumente tjera elektronike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557827009
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25H3P
Lansuar:
20 Dhjetor 2013
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
131.8 x 80.8 x 24.5
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE