Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD My Passport për Mac G2, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
210637
EAN:
7180378511810
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81,5
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD My Passport është disk portativ 2.5" me kapacitet të memories prej 2 TB i dizajnuar për t'u përdorur nga pajisjet Mac. Disk lidhet me kompjuter apo laptop me anë të portit USB dhe transferon të dhënat me shpejtësi marramëndëse. Poashtu, ka të integruar harduer 256-bit AES dhe softuerin Apple Time Machine te cilat ofrojnë mundësinë që të dhënat të sigurohen dhe mbrohen me fjalëkalim.

My Passport ka qëndrueshmëri të lartë, është tejet elegant dhe ka dimensione kompakte. Përmasat e tij janë 21.5 x 81.5 x 110mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378511810
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81,5
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBP6A0020BBK-WESN
Lartësia [mm]:
21,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE