Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD My Passport Ultra - 2TB, i zi

Kodi i produktit:
172887
EAN:
7180378250078
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBBKD0020BBK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk i jashtëm ka përmasa 2.5 " dhe ka kapacitet prej 2 TB, që është i mjaftueshme për të dhëna multimediale voluminoze. Është i mbyllur në një paketë të qëndrueshme dhe kompakte. Ofron shpejtësi të lartë të kombinuar me kapacitet të lartë. Ndërfaqja Ultra-fast USB 3.0 ju lejon të transferoni filma HD, fotografi dhe skedarë muzikor shumë shpejtë. Kjo ndërfaqe me normën maksimale të transferimit deri në 5Gbps, siguron hapësirë ??të mjaftueshme në disk dhe mund të pranojë edhe versione më të vjetra të USB-ve por me ritme të reduktuara të të dhënave. Tek My Passport ju mund të zgjedhni mbrojtjen e fjalëkalimeve tuaja përmes enkriptimit të fuqishëm 256-bit të përdorur edhe nga agjencitë qeveritare të vendeve të ndryshme të Botës për të mbrojtur informacione konfidenciale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378250078
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBBKD0020BBK-EESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE