Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk portativ ADATA HD650, USB3.1 - 2TB, i kuq

Kodi i produktit:
217783
EAN:
4713218460707
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU31-CRD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA HD650 është një disk portativ i fuqishëm që ofron kapacitet prej 2 TB. Falë mbrojtjes së veçantë me tre shtresa të gomës, pajisja është jashtëzakonisht rezistente ndaj goditjeve, ujit, dhe pluhurit, dhe kështu mbron të dhënat e ruajtura. Me ndërfaqe USB 3.1, HD650 ofron shpejtësi të shkëlqyeshme të transferimit të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460707
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU31-CRD
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
126,8 x 81 x 27,8
Pesha (g):
390
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk portativ ADATA HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE