Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Samsung 2.5'', 2 TB, i argjendtë

Kodi i produktit:
187526
EAN:
8806088149745
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

879.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerate e re e SSD-ve të jashtme janë të lehtë, të shpejtë dhe të besueshëm të cilët përdoren për ti ruajtur të dhënat e tyre. Mediat dhe të dhënat janë në lëvizje vazhdimisht prandaj duhet t'i transferoni dhe t'i përshtatni me stilin modern të sotëm. Me diskun e jashtëm të Samsung SSD asgjë nuk është problem. Transferoni të dhënat e juaja në hard drive lehtë, shpejtë dhe sigurt. Ka kapacitet të lartë të memories prej 2 TB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088149745
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
MU-PT2T0B/EU
Lansuar:
11 Mars 2016
Lartësia [mm]:
58
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
51
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
450
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE