Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD My Passport Portable, 2TB, i kuq

Kodi i produktit:
272446
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruajtja portative me cilësi të lartë, kapaciteti 2TB, lidhja USB 3.0, mbrojtja me fjalëkalim, enkriptim harduerik AES 256bit, opsioni për ruajtje automatike, kopjim i përmbajtjes nga rrjetet e njohura sociale dhe ruajtja cloud, dizajn i hollë, ngjyra e kuqe. Këto janë karakteristikat e këtij disku të jashtëm HDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE