Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk ADATA HD650, 2 TB

Kodi i produktit:
154777
EAN:
4713435799727
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU3-CBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku A-Data 2.5" është super i shpejtë, klasik dhe portabil. Ky hard disk është i përshtatshëm dhe shumë i shpejtë në transferimin e të dhënave e poashtu edhe për ruajtjen e tyre në rast formatizimi (data backup). Nuk ka nevojë për instalim shtesë pasi që mjafton ta lidhni në portin USB të kompjuterit. Interface i USB 3.0 mundëson trasnferimin e shpejtë të filmave HD, fotografive dhe muzikës. Poashtu ky hard disk është kompakt edhe me versionin 2.0 të USB. Dimensionet: 121 x 81 x 21 mm. Pesha: 201 g. Kapaciteti: 2 TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435799727
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-2TU3-CBK
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8 192
Përmasat [mm]:
121 x 81 x 21
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE