Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm WD My Passport Portable - 2TB, i zi

Kodi i produktit:
272444
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7180378694766
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk i jashtëm ofron 2TB kapacitet. Lidhet përmes USB 3.0 dhe mbrohet përmes fjalëkalimit. Ka kodim të harduerit 256bit AES dhe mundësi për mbështetje automatike si p.sh rrjetet dhe ruajtjen në cloud. Dizajni i tij është i hollë dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7180378694766
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5
Kapaciteti GB:
2000
Kodi:
WDBYVG0020BBK-WESN
Lansuar:
11. 10. 2019
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0 3.1 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE