Disk i jashtëm Maxtor M3, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
195503
EAN:
7636490078477
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maxtor M3 është hard disk portativ me kapacitet të lartë të memories prej 2TB. Ky disk është i përkryer për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave, përfshirë këtu filma, lojëra, fotografi dhe formate tjera të të dhënave. Disku Maxtor M3 përveç që është i pajisur me SafetyKeyTM që garanton për mbrojtjen e të dhënave tuaja nga qasja e paautorizuar, ai gjithashtu është i pajisur me lidhës USB 3.0 që iu mundëson shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490078477
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
STSHX-M201TCBM
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
17,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
169
Prodhuesi:
Maxtor
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Maxtor.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Maxtor M3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE