Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk portativ WD My Passport Ultra Metal - 2TB, USB 3.0, ngjyrë të zezë / hi

Kodi i produktit:
219056
EAN:
718037854908
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBFKT0020BGY-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku portativ Passport Ultra Metal vjen me kapacitet të lartë prej 2TB, enkriptim me password, portin USB 3.0, dhe ngjyra e dizajn të ndezura e të bukura me kombinim të materiale metalike dhe matte. Poashtu brenda tij gjindet softueri mbrojtës WD Security për t'ju ruajtur të dhënat, si dhe mund të përdoret në sistemet operative Windows 10, Windows 8.1, ose Windows 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037854908
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBFKT0020BGY-WESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk portativ WD My Passport Ultra Metal - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE