Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Seagate Basic, 2TB, i hirtë

Kodi i produktit:
287862
EAN:
3660619408184
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ka hard disk i jashtëm portativ ka kapacitet prej 2 TB dhe i përket formatit 2.5 inç. Posedon ndërfaqe: USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Dimensionet e këtij modeli janë 14,8 x 117 x 80 mm me peshë prej 170 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619408184
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
2000
Kodi:
STJL2000400
Lansuar:
16. 5. 2020
Lartësia mm:
14.8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Hirtë
Pesha g:
170
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE