Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard i jashtëm portativ ADATA HD710 Pro, USB3.1 - 2TB, i kuq

Kodi i produktit:
217746
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-2TU31-CRD
Lloji i hard diskut:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brendi i famshëm ADATA shtyn qëndrueshmërin e disqeve portative edhe në kushte ekstreme të mjedisit. Siguron mbrojtje në masë të madhe nga pluhuri dhe efektet e ujit (mbrojtje IP68) dhe në sajë të mbrojtjes së veçantë me tre shtresa, pajisja është rezistente ndaj ndikimit dhe kështu mbron të dhënat e përdoruesit. HD710 Pro është testuar nga prodhuesi edhe në kushte shumë të pafavorshme - 60 minuta në thellësinë prej dy metra nën ujë - dhe disku ka mbijetuar pa dëmtim. Përveç që është rezisten ndaj ujit, disku është poashtu rezistent ndaj goditjeve të papritura, mbingarkesave dhe vibracionet e padëshiruara falë një ndërtimi të posaçëm me tre shtresa. Është testuar me një rënie prej 1.5 metrash (në përputhje me standardin ushtarak të SHBA-së MIL-STD-810G 516.6). Disku përmban një sensor të veçantë që fikë diskun çdo herë që sistemi zbulon një situatë të padëshirueshme (nëse disku është i mbingarkuar). Kur programi kthehet në normalitet, disku vazhdon të funksionojë. Përdoruesi informohet për ndërprerjen e funksionimit të pajisjes nga treguesi. Disku ofron kapacitet prej 2TB. Portet: USB 3.1 kompatibil me USB 2.0).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-2TU31-CRD
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
133,3 x 98,5 x 21,5
Pesha (g):
390
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Hard i jashtëm portativ ADATA HD710 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE