Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD Seagate, 5TB, 2.5", i kaltër

Kodi i produktit:
259180
Besueshmëria:
98 %
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Trashësia mm:
20.9
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 
Ju kurseni : 17.00   (11%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm HDD vjen me format 2.5" dhe kombinon transferimin e shpejtë të të dhënave dhe ofron hapësira të mjaftueshme të ruajtjes për të gjitha të dhënat tuaja. Dizajni i lëmuar dhe i fortë mbron të gjitha informatat në mënyrë të sigurtë. Ky disk vjen me kapacitet 5 TB dhe mbështet USB 3.0/3.1 Gen 1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98 %
EAN:
3660619406029
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
5000
Kodi:
STHP5000402
Lansuar:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
115,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Kaltër
Pesha g:
265
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
20.9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE