Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Backup Plus Portable, 5TB, i zi

Kodi i produktit:
259170
EAN:
3660619406005
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
5000

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm me shpejtësi të lartë Seagate Backup Plus Portable dhe kapacitet prej 5 TB kombinon transferimin e shpejtë të të dhënave dhe hapësirën e mjaftueshme të ruajtjes për të gjitha të dhënat tuaja. Dizajni i lëmuar dhe i fortë mbron të gjitha informatat në mënyrë të sigurtë. Ky disk është i llojit HDD, është projektuar për USB 3.0 dhe në pjesën e pasme është në përputhje me USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619406005
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
5000
Kodi:
STHP5000400
Lansuar:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
115,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
265
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
20.9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE