Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Expansion Portable, 5TB, i zi

Kodi i produktit:
271851
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3660619407491
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3660619407491
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
80
Kapaciteti GB:
5000
Kodi:
STEA5000402
Lansuar më:
5. 10. 2019
Lartësia mm:
117
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
238
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE