Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD My Passport Portable, 5TB, i zi

Kodi i produktit:
272451
Besueshmëria:
100 %
EAN:
718037868448
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje portative për ruajtje me cilësi të lartë, me kapacitet 5TB, lidhës USB 3.0, mbrojtje me fjalëkalim, ekriptim harduerik 256bit AES, opsion për ruajtje automatike, kopjim të përmbajtjes nga rrjetet e njohura sociale dhe ruajtje cloud. Ka dizajn të hollë me ngjyrë të zezë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
718037868448
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5
Kapaciteti GB:
5000
Kodi:
WDBPKJ0050BBK-WESN
Lansuar më:
11. 10. 2019
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE