Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD Seagate Expansion Portable, 500 GB, i zi

Kodi i produktit:
169934
EAN:
7636490063411
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
STEA500400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me diskun e jashtëm Seagate Expansion Portable do t'i keni të sigurta të dhënat tuaja në kapacitetin e memories prej 500 GB. Mos rrezikoni që t'i humbni të dhënat e rëndësishme, prandaj bëni kopje shtesë për të gjitha fotografitë apo videot duke e shfrytëzuar këtë produkt të Seagate. Hard disqet portative ju ofrojnë shpejtësi të lartë të transmetimit të të dhënave, krahas kapacitetit të madh. Disku posedon USB 3.0 interface ultra të shpejtë, si edhe softuerin Plug and Play për transferimin e të dhënave. Ndryshe, Seagate është një kompani amerikane që është lider botëror në prodhimin dhe shitjen e hard disqeve për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera.

Vlerësimet

Produkt shum i mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063411
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
STEA500400
Lansuar:
3 Prill 2015
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD Seagate Expansion Portable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE