Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm WD Elements Portable - 750GB

Kodi i produktit:
218680
EAN:
718037855455
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
750
Kodi i prodhuesit:
WDBUZG7500ABK-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD Elements ju sjell hard diskun e jashtëm që do ju mundësoj t'i përcjellni dhe të ruani të dhënat tuaja me lehtësi, shpejtësi dhe t'i keni afër vetes në çdo moment. Aksesori vjen me kapacitet prej 750GB, mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB 3.0 / 3.1 Gen 1, është ndërtuar në formatin 2.5" dhe është ndërtuar me peshë të lehtë dhe dizajn ergonomik për t'ju lehtësuar bartjen me vete kudo që shkoni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855455
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
750
Kodi i prodhuesit:
WDBUZG7500ABK-WESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
111 x 82 x 15
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk i jashtëm WD Elements Portable - 750GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE