Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Seagate për Xbox, 512GB

Kodi i produktit:
207179
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
STFT512400
Lansuar:
16 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

221.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku SSD Seagate ju ndihmon ta reduktoni ngarkesën e lojërave, në mënyrë që të mund t'i kapni detajet e lojës që kanë shpejtësi të madhe të vizualitetit. Ky disk ju mundëson që të përjetoni kënaqësinë më të madhe gjatë luajtjes së lojërave. Disku SSD Seagate është i dizajnuar ekskluzivisht për Xbox. Shpejtësia e transferit vizual që ky disk ofron është 440 Mb/s. Ky disk ka kapacitet të brendshëm të memories prej 512 GB dhe përdor ndërfaqe USB 3.0, andaj ju mund të ruani deri në 15+ lojëra. Dimensionet e diskut SSD Seagate janë 113.5 x 76 x 9.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
STFT512400
Lansuar:
16 Shkurt 2017
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE