Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm Verbatim SmartDisk - 500GB

Kodi i produktit:
262102
EAN:
023942698029
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
81
Kapaciteti [GB]:
500

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk i jashtëm 2.5 " me një kapacitet prej 500 GB dhe performancë. Ai ofron një shpejtësi transferimi prej 4800 Mb / s, është i pajisur me teknologji dhe kontroll modern. Ndërtimi i fortë ofron trajtim miqësor gjatë një jete të gjatë shërbimi dhe qëndrueshmërie. Me këtë ndihmë të madhe, ju mund të jeni të sigurtë që të dhënat tuaja ruhen në siguri të plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942698029
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
81
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi:
69802
Lansuar:
15. 6. 2019
Lartësia mm:
13
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
128
Prodhuesi:
Verbatim
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
119
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE