Disk i jashtëm Maxtor, 2.5", 500 GB, i zi

Kodi i produktit:
195488
EAN:
763649091180
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
500

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku Maxtor ka kapacitet prej 500 GB dhe një shpejtësi transferimi prej 3.0 Mb/s, si dhe është tejet i sigurt. Ky hard disk është ideal për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja si foto, video apo çfarëdo lloj tjetër. Ka një dizajn shumë të bukur dhe atraktiv. Mjafton vetëm ta kyçni si USB dhe menjëherë mund të filloni transferimin e të dhënave. Po ashtu me këtë hard disk ju mund t'i riktheni të dhënat tuaj si dhe çdo gjë do të jetë konfidenciale dhe shumë e sigurt. Hard disku funskionon me të gjitha llojet e sistemeve operative.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649091180
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
STSHX-M500TCBM
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
175
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
141
Prodhuesi:
Maxtor
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Maxtor.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Maxtor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE