Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard drive i jashtëm HDD WD My Passport AV-TV - 500GB

Kodi i produktit:
156667
EAN:
7180378216036
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
WDBHDK5000ABK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD My Passport AV është Hard drive i projektuar posaçërisht për përdorim me televizione. Ky disk i jashtëm ka funksionet si regjistrim dhe rishikim, si dhe është i përkryer për shikimin e filmave dhe shfaqjeve televizive të para regjistruara. Prodhuesit e disqeve WD kanë si fokus të ndërtojnë disqe me cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë dhe gjithashtu kanë një kapacitet të madh prej 500GB dhe shpejtësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378216036
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
WDBHDK5000ABK-EESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Operim në 24 x 7:
Përmasat [mm]:
123,46 x 82,66 x 18,6
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard drive i jashtëm HDD WD My Passport AV-TV - 500GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE