Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Drive Toshiba Canvio

Kodi i produktit:
158780
EAN:
4051528143850
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
HDTB305EK3AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Drive Toshiba ofron një hapësirë ??të madhe magazinimit dhe mbledhjen e dosjeve tuaja. Duke përdorur një shpejtësi të lartë USB 3.0 asgjë nuk do të pengojë për punën e shpejtë. Modeli Toshiba Canvio ofron një kapacitet prej 500GB NTFS për sistemet operative të Windows dhe natyrisht HFS për Mac OS. Dimensionet janë 119 x 79 x 15 mm dhe peshojnë 230 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4051528143850
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
HDTB305EK3AA
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
119 x 79 x 15
Prodhuesi:
Toshiba
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE