Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD ADATA, USB 3.1, 512 GB, i zi

Kodi i produktit:
203191
EAN:
4712366969605
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disku i jashtëm SSD sjell një përvojë komplet të re të ruajtes së të dhënave me një çmim të arsyeshëm. Ofron transfer katër herë më të shpejtë se hard disqet tjera të jashtme, ndërkohë që është më i lehtë, më i qetë dhe më rezistent. SV620H i lejon shfrytëzuesit të shpërndajnë, transferojnë të dhëna me shpejtësi të lartë për shkak të teknologjisë 3D NAND Flash. Ky model është dukshëm më i lehtë se modele e zakonshme me peshë prej 76 gramë. ADATA SSD me USB 3.1 arrinë shpejtësi të leximit prej 440 megabajtë / s dhe të shkrimit 430 MB / s, ose 4 herë më të shpejtë se mesatarja e hard disqeve. Ka kapacitet të memories prej 512 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366969605
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
ASV620H-512GU3-CTI
Lansuar:
6 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
11,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
76
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
440
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
440
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
115

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE