Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Samsung 2.5, 500GB, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
187524
EAN:
8806088149721
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
500

Si të porosisim në Gjirafa50?

255.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disku nga Samsung ju mundëson që të dhënat tuaja të ruhen në një vend të sigurtë. Transferoni dokumentet dhe të dhënat tuaja lehtë dhe shpejt. Ofron një hapësirë të memories prej 500GB me një USB 3.1 dhe peshon vetëm 51 gram. Përmasat e këtij hard disku të jashtëm janë 74 x 58 x 10.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088149721
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
MU-PT500B/EU
Lansuar:
11 Mars 2016
Lartësia [mm]:
58
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
51
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
450
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE