Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm LaCie Porsche Design P'9233, me kapacitet 3TB

Kodi i produktit:
213388
EAN:
7636490074295
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Kapaciteti [GB]:
3 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LaCie Porsche Design është një disk i jashtëm që shkëlqen në një dizajn ekskluziv që është tërheqës dhe njëkohësisht mbron harduerin e diskut. Kapaciteti i diskut është 3TB dhe transferimi i të dhënave bëhet nëpërmjet një ndërfaqe ultra të shpejtë USB 3.0. Disku është ideal për përdorim me laptop dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490074295
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
STEW3000400
Lartësia [mm]:
38
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
1 000
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
190

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE