Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD My Passport nga metali - 3TB, i bardhë dhe artë

Kodi i produktit:
219057
EAN:
7180378549912
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBFKT0030BGD-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk i jashtëm me kapacitet 3 TB, i pajisur me softuerin WD Security për mbrojtjen e të dhënave tuaja. Disku vjen me një stil elegant, me një kombinim të ngjyrës së bardhë dhe të artë. Është përshtatur për sistemet operative Windows 10, Windows 8.1 ose Windows 7. Kur përdoret për sisteme të tjera duhet të riformatohet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378549912
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBFKT0030BGD-WESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Passport nga metali - 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE