Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate, 4TB + 200GB OneDrive, i zi

Kodi i produktit:
187090
EAN:
7636490050787
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82,5
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
182.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk i jashtëm "Seagate" është i përsosur për ruajtjen e të dhënave të çfarëdoshme të çfarëdo formati. Ky disk vjen me kapacitet të memories prej 4 TB hapësirë dhe 200GB hapësirë falas në platformën online cloud OneDrive.

Ky disk mund të lidhet me të gjitha pajisjet përmes portit USB 3.0, me anë të cilit mund të transferoj dhe ruaj të gjitha të gjitha të dhënat me shpejtësi maksimale deri në 220 MB/s. Veçanti e këtij disku është përdorimi tejet i lehtë, sepse mbështet teknologjinë Plug & Play që mundëson operim pa pasur nevojë që të instaloni ndonjë driver. Ky disk vjen me dimenzione tejet kompakte 117 x 78 x 22 mm dhe peshë të lehtë 307 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490050787
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82,5
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STDA4000200
Lartësia [mm]:
116,9
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
307
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
220
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
220
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
22,35
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE