Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD My Book Duo - 4TB

Kodi i produktit:
224575
EAN:
7180378565134
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti [GB]:
4000

Si të porosisim në Gjirafa50?

272.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Drive WD My Book Duo - 6 TB Një ruajtje moderne dhe e shpejtë e të dhënave me vëllim të madh. Të dhënat janë krejtësisht të sigurta dhe ju nuk keni nevojë të shqetësoheni se ato do të bien në duar të gabuara. Ky disk ju mundëson të ruani një numër të madh fotografish, video dhe dokumenteve të tjera. Dy lidhje WD RED My Book Duo përmban dy disqe WD Red që janë të optimizuar për konfiguracionin RAID për një ruajtje të shpejtë, cilësore dhe të besueshme. Firmware i optimizuar RAID është zgjidhja ideale për sistemet e dyfishta të disqeve. Duke përdorur softuerin e përfshirë të WD Drive Utilities, mund të rikonfiguroni hapësirën ruajtëse redudante RAID-1 ose t'i përdorni si dy disqe të pavarura (JBODs). Mbrojtje e plotë e të dhënave Në disk është ndërtuar enkriptimi hardverik AES 256-bit. Me WD Security, mund të jeni të sigurtë se përmbajtjet tuaj mbahen në siguri dhe privatësi të plotë. Avantazhi i madh është se gjithçka është shumë e thjeshtë. Ajo që ju mbetet juve është të aktivizoni mbrojtjen e fjalëkalimeve të cilën e zgjedhni vetë. Besueshmëri e lartë dhe dizajn i bukur Disqet WD janë të dizajnuara për të përmbushur kërkesat e qëndrueshmërisë. Ato janë shumë rezistente ndaj ndikimit dhe të besueshme për një periudhe afatgjatë.Asnjë instalim shtesë nuk kërkohet. Sapo të shpaketoni pajisjen tuaj dhe lidheni atë me kompjuterin tuaj, menjëherë mund të transferoni muzikën, fotot dhe kujtimet e tjera! Vetitë kryesore My Book Duo është i pajisur me WD Backup për Windows dhe Apple Time Machine për Mac dhe ofron hapësirë ruajtëse për fotot, videot, muzikën dhe dokumentet tuaja. Ofron kapacitet 4TB dhe transferim të shpejtë nëpërmjet USB Type C. Ekziston gjithashtu një hub i integruar me dy porta USB 3.0. Lidhje USB Type C. Përmasat 3.5 '' me format HDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378565134
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBFBE0040JBK-EESN
Lartësia [mm]:
180
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
2 029
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Book Duo - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE