Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm Maxtor M3 Portable - 4TB, USB 3.0, i zi

Kodi i produktit:
214443
EAN:
763649091173
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

113.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

hard disku i jatshëm Maxtor M3 vjen me madhësi marramendëse prej 4TB dhe dizajn të bukur e kompakt për udhëtime. Ka platformën SafetyKey për ruajtjen e të dhënave. Mban portin USB 3.0 nëpërmjet të cilit mund të arrij shpejtësi të transferimit të të dhënave deri në 5.0Gb / s dhe peshon 236 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649091173
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STSHX-M401TCBM
Lartësia [mm]:
19,85
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
236
Prodhuesi:
Maxtor
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
118,2
Ueb-i i prodhuesit:
Maxtor.com

Bashkangjitja Hard disk i jashtëm Maxtor M3 Portable - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE