Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard-disk portativ LaCie Porsche Design Mobil - 4TB

Kodi i produktit:
188357
EAN:
3660619008704
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LaCie Porsche është disk portativ që përdoret për ruajtjen ose transferimin e të dhënave që ka një kapacitet prej 4TB. Hard-disku përdorë një kabllo USB 3.0 për të transferuar të dhënat me një shpejtësi të lartë prej 5Gb/s. Hard-disku është shumë elegant dhe praktik dhe mund ta merni me vete kudo që shkoni. Ky hard-disk është i krijuar nga materiale të klasit të lartë dhe është i mbështjellur me alumin që e ruan fizikun e hard-diskut dhe të dhënat e juaja. Hard-disku u reziston dëmeve mekanike dhe nxehtësisë. Falë softuerit dikyLaCie Private-Public, të dhënat e juaja në këtë hard-disk do të ruhen me një siguri të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619008704
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
LAC9000384EK
Lartësia [mm]:
120
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
1 000
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
190

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE