Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD LaCie Porsche Design 5TB

Kodi i produktit:
195366
EAN:
3660619010424
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kapaciteti [GB]:
5 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i fuqishëm i jashtëm LaCie Porsche Dizajn P'9233 ofron kapacitet gjigant të të dhënave prej 5TB. Transferimi i të dhënave nga kompjuteri bëhet me shpejtësi shumë të lartë me port USB 3.0 interface. Me këtë disk, përdoruesit nuk duhet të shqetësohen se a humbin të dhënat në rast të ndonjë aksidenti, pasi që mbron ato dhe mund t'i rikthejë në çdo kohë, falë sistemit backup. Disku, duket i madh në përveç se duket i madh në pamje, ai gjithashtu është i mbrojtur mirë mekanikisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619010424
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
38
Kapaciteti [GB]:
5 000
Kodi i prodhuesit:
LAC9000479
Lartësia [mm]:
120
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
1 000
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
190

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE