Disk i jashtëm My Book, 8 TB, i zi

276.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.04€ në muaj  

201656
10 artikuj
+

Siguro të gjitha të dhënat tuaj me diskun e jashtëm WD My Book! Ky disk ka kapacitet të lartë të memories prej 8TB dhe ju mundëson të ruani të dhëna të çfarëdo formati pa pasur nevojë që të instaloni ndonjë aplikacioni, ju vetëm duhet ta lidhni atë me kompjuterin apo laptopin tuaj përmes portit USB 3.0 dhe menjëherë mund të filloni e transferoni çkado.

Ky disk është i dizajnuar që të përdoret edhe me softuerin Apple Time Machine, si dhe mundëson enkriptimin dhe mbrojtjen e të dhënave përmes fjalëkalimeve. Përpos kapacitetit superior, ky disk, poashtu, ka një dizajn tejet elegant dhe kompakt me përmasa 170.6 x 139.3 x 49 dhe peshë 960 gram, që përshtatet në çdo hapësirë, qoftë zyre apo shtëpi.

Shënim! Garanconi i produktit dhe shërbimi GjirafaFlex nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Detajet teknike

EAN:
7180378506960
Formati i diksut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi:
WDBBGB0080HBK-EESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
139,3
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera