Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Expansion Desktop, USB3.0, 6TB, i zi

Kodi i produktit:
271852
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3660619404087
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
218

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3660619404087
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
218
Kapaciteti GB:
6 000
Kodi:
STEB6000403
Lansuar më:
5. 10. 2019
Lartësia mm:
212
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
1.36
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
68
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE