Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm LaCie Porsche Design Desktop, me kapacitet 8TB, ndërfaqe ultra-e shpejtë USB 3.0

Kodi i produktit:
213392
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
123
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STFE8000200

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme LaCie Porsche Design vijnë me dizajn të shkëlqyeshëm, funksionalitet të gjerë dhe janë të qëndrueshëm. Kjo seri mundëson siguri dhe shpejtësi për të dhënat tuaja falë ndërfaqeve USB 3.0 dhe USB Type C. Disqet zakonisht nuk kanë mjaftueshëm hapësirë për të dhënat tuaja dhe ky disk është zgjidhja perfekte për këtë problem. Me kapacitet 8 TB, ju mund të ruani filma, lojëra, galeri të fotografive etj. Përveç funksionalitetit, LaCie sjell dizajn unik dhe atraktiv. Disku është kombinim i shkëlqyer i elegancës dhe funksionalitetit, gjëra që e bëjnë diskun zgjidhje perfekte.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
123
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
STFE8000200
Lartësia [mm]:
39
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
870
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
178

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE