Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm WD My Book Duo - 12TB

Kodi i produktit:
224580
EAN:
718037856421
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti [GB]:
12000

Si të porosisim në Gjirafa50?

478.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku i jashtëm My Book Duo është një pajisje për ruajtjen e të dhënave me vëllim të madh për desktopin tuaj. Në të mund të ruani fajlla të mëdhenj nga pajisje si drona, kamera aksion. Hard disku përfshin dy disqe WD Red që janë të optimizuara me RAID për ruajtje të të dhënave me efikasitet. Disku është i përshtatshëm për Windows dhe Apple. Ofron 12 TB kapacitet dhe transfer të shpejtë të fajllave me USB tipi C. Po ashtu ka një hapësirë të integruar me dy porte për USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037856421
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti [GB]:
12000
Kodi i prodhuesit:
WDBFBE0120JBK-EESN
Lartësia [mm]:
180
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
2 052
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk i jashtëm WD My Book Duo - 12TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE