Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm WD Elements Desktop - 10TB

Kodi i produktit:
247573
EAN:
718037864648
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
10000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0100HBK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
243.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku WD me kapacitet prej 10 TB ka një dizajn të fuqishëm që siguron një jetë të gjatë, rezistencë të shkëlqyer të ndikimit dhe besueshmëri afatgjatë. Përveç kësaj, ky hard disk mbrohet nga një mbrojtëse e qëndrueshme e projektuar me dizajn dhe stil të përsosur. Ky hard disk mbështet teknologjinë HDD dhe shkallën e transferimit të të dhënave deri në 5 Gbps. Ka format të diskut prej 3.5 dhe përdor lidhjet USB 3.0 / 3.1 Gen 1.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037864648
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
10000
Kodi i prodhuesit:
WDBWLG0100HBK-EESN
Lansuar:
24. 10. 2018
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE