Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Backup Plus Slim, 1TB, i hirtë

Kodi i produktit:
259122
EAN:
3660619405879
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
78
Kapaciteti GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm i shpejtë me kapacitet 1 TB i përshtatshëm për transferimin dhe ruajtjen, duke siguruar të dhënave tuaja. Konstruksioni elegant por i fortë mbron të gjitha informacionet në një mënyrë të sigurt. Disku ka ndërfaqe USB 3.0 dhe e cila është në përputhje në anën e kundërt me kabllo apo pajisje USB 2.0. Poashtu ka një ndërfaqe Micro USB-B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619405879
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
78
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
STHN1000405
Lansuar:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
114,8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Hirtë
Pesha g:
126
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
11.7
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE