Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Samsung T5, SSD, 1TB

Kodi i produktit:
260541
EAN:
8801643919405
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

197.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm SSD me kapacitet prej 1 TB. Ai përdor USB 3.1 Gen2 me shpejtësi të dhënash deri në 540 MB / s për t'u lidhur me pajisjet. Disku përdor flashin V-NAND. Ka shumë i qëndrueshëm, si dhe rezistent ndaj shokut. Ka emlriptim AES 256-bit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643919405
Formati i diskut:
SSD FormSSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
MU-PA1T0G/EU
Lansuar:
15. 5. 2019
Lartësia [mm]:
57,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
USB 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE