Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Samsung T5, USB 3.1 - 1TB, i zi

Kodi i produktit:
220753
EAN:
8806088887036
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
293.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm kompakt i qëndrueshëm SSD me memorie të shpejtë V-NAND flash, i cili përdor ndërfaqen USB 3.1 gen 2. Si rezultat, ai mund të ofrojë deri në 540 MB / s. Ky model përdor harduerin e enkriptimit 256-bit AES. Kapaciteti i diskut është 1 TB. Dimensionet e tij janë 74 x 57.3 x 10.5 m dhe peshon 51 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088887036
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
MU-PA1T0B/EU
Lansuar:
19. 8. 2017
Lartësia [mm]:
57,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2, USB-C 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Samsung T5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE