Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD Samsung T7 Touch, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
282170
EAN:
8806090195297
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
MU-PC1T0K/WW

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk është i shpejtë, i besueshëm dhe i përshtatshëm me një gamë të gjerë pajisjesh. Disku përdor teknologjinë më të fundit SSD dhe algoritme të fuqishme kontrolli. Shpejtësia e shkrimit arrin deri në 1,000MB / s dhe ajo e leximit deri në 1,050MB / s edhe në kushtet e përdorimit intensiv. Ka format 2.5'' dhe kapacitet 1TB. Peshon 58g dhe mbështet ndërfaqen USB-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806090195297
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
MU-PC1T0K/WW
Lansuar:
4. 3. 2020
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
58
Prodhuesi:
Samsung
Secure GDPR Ready:
Shpejtësia e leximit MBs:
1 050
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1000
Teknologjia:
USB-C
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE