Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk WD My Passport GO - 1TB, i verdhë

Kodi i produktit:
252706
EAN:
718037867687
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
295.50 
Ju kurseni : 146.00   (49%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

My Passport GO është një disk i jashtëm për ruajtjen e të dhënave që sjell qëndrueshmëri më të madhe me një mbështjellës gome për të zvogëluar dëmtimet. Disku ofron hapësirë të madhe për ruajtjen e përmbajtjes tuaj të preferuar, softuer WD Backup dhe mbrojtje me fjalëkalim për të mbajtur të gjitha të dhënat tuaja të sigurta. Ai është i lehtë për t'u përdorur - thjesht lidheni dhe filloni ta përdorni. Me më shumë se 2.5 herë transmetim më të shpejtë se shumica e disqeve portative, SSD ka shpejtësi leximi/shkrimi të të dhënave deri në 400 MB / s. Për më tepër, disku mund të përballojë një rënie prej lartësie dy metrash. My Passport GO përmban softuer WD Backup për të siguruar që fotot, videot, muzika dhe dokumentet tuaja të mos humbasin. Rregullojeni atë sipas orarit tuaj. Zgjidhni kohën dhe frekuencën për të mbështetur (ruajtur) automatikisht skedarët e sistemit tuaj në disk. Disku ka kapacitet 1 TB, dhe ngjyrë të verdhë. Përdor një kabllo të integruar me lidhës USB 3.0 për lidhje me pajisjet tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037867687
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
WDBMCG0010BYT-WESN
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
55
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE