Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk SSD Samsung X5, 1TB

Kodi i produktit:
252449
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
MU-PB1T0B/EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

552.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk ofron kapacitet 1 TB, ndërfaqe Thunderbolt 3, shpejtësi leximi 2800 MB/s dhe shkrimi 2300 MB/s. Ka sistem kodimi AES 256 bit dhe përbëhet nga aliazhi i magneziumit që e mbron nga rëniet me lartësi 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
MU-PB1T0B/EU
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
62
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
150
Secure / GDPR Ready:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
2800
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
2300
Teknologjia:
Thunderbolt
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
19.7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE