Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD My Passport GO - 1TB, i kaltër

Kodi i produktit:
252704
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
WDBMCG0010BBT-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk portativ me cilësi të lartë me 1 TB, ngjyrë blu. Përdor USB 3.0 për lidhje me pajisjet dhe mund të arrijë shpejtësinë e të dhënave deri në 400 MB / s. My Passport GO përmban softuer WD Backup për të siguruar që fotot, videot, muzika dhe dokumentet tuaja të mos humbasin. Për më tepër, mund të përballojë rënien nga dy metra lartësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
WDBMCG0010BBT-WESN
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE