Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD My Passport SSD - 1TB

Kodi i produktit:
247591
EAN:
7180378632690
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
173.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk SSD portativ me kapacitet prej 1TB. Përdor një lidhje USB të tipit C për t'u lidhur me pajisjet tjera. Ndërfaqja e diskut është USB 3.1 Gen2, dhe siguron shkallë të transferimit të dhënave deri në 540 MB / s. Ka dimensionet: 90 x 45 x 10 mm. Është rezistent ndaj shokut dhe tronditjeve. Së bashku me të përfshihe edhe një përshtatës USB i tipit-A dhe Tipit-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378632690
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
WDBKVX0010PSL-WESN
Lansuar:
24. 10. 2018
Lartësia [mm]:
10
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
515
Teknologjia:
USB 3.1 Gen 2, USB-C
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
90
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE