Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD SanDisk Extreme 500, 480 GB, i zi

Kodi i produktit:
197001
EAN:
6196591288140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-480G-G25

Si të porosisim në Gjirafa50?

207.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk i jashtëzakonshëm SSD me kapacitet të memories prej 480GB i cili iu lejon t’i bartni të dhënat tuaja me volum të lartë në një shpejtësi shumë të madhe. Siguron besueshmëri të lartë, konsum të ulët të energjisë dhe vjen me nje madhësi kompakte. Dimensionet e produktit janë 10.67 x 75.69 x 75.69 mm, me një peshë prej 78.9 gram. Disku vështirë dëmtohet dhe u reziston tronditjeve dhe goditjeve. SanDisk Extreme 500 gjithashtu përmban plastikë të qëndrueshme në strukturën e tij. Kjo i mbron të dhënat tuaja edhe në kushtet të ashpra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591288140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,69
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
SDSSDEXT-480G-G25
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
75,69
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
78,9
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
415
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
340
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,67
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE