Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Transcend ESD400, 256 GB, i zi

Kodi i produktit:
155168
EAN:
7605578284710
Formati i diskut:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Transcend vjen me një SSD disk të lëvizshëm dhe super të shpejtë. Falë peshës së tij të lehtë, dizajnit kompakt dhe rezistencës së lartë, ESD400 është ideal për transferimin e të dhënave kudo që të jeni. Ky SSD me shpejtësi të lartë është i hollë, i vogël dhe i lehtë, duke iu lejuar që ta mbani edhe në xhep dhe ka kapacitet të memories prej 256 GB. Ka paketim jashtëzakonisht rezistent dhe mbrojtje maksimale, andaj është i përkryer për transferim të sigurt. Konsumon shumë pak energji, iu ofron qasje të lehtë. Lidhet me kompjuterin apo laptopin tuaj Windows ose Mac përmes USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578284710
Formati i diskut:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i diskut SSD:
MLC
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
TS256GESD400K
Lansuar:
3 Korrik 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
MLC:
Përmasat [mm]:
92 x 62 x 10,5
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
410
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
380
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Transcend ESD400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE